K331M10X7RF5UL2
Vishay / BC Components
594-K331M10X7RF5UL2
K331M10X7RF5UL2
Mfr.:
Description:
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded K 50V 330PF 20% X7R AMMO E3
Lifecycle:
New At Mouser
ECAD Model:
Availability
Stock:
Non-Stocked
Factory Lead Time:
Minimum: 1   Multiples: 1
Unit Price:
Ext. Price:
Est. Tariff:
Qty. Unit Price
Ext. Price
Full Ammo Pack (Order in multiples of 2500)
Similar Products
Product Attribute Attribute Value Select Attribute
Vishay
Product Category: Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded
K
Radial
330 pF
50 VDC
20 %