CSA-RPSM-216-SAFB
TE Connectivity / Linx Technologies
712-CSA-RPSM-216SAFB
CSA-RPSM-216-SAFB
Mfr.:
Description:
RF Cable Assemblies CONREVSMA007, CONSMA 005 w/ 8.5" RG-174
ECAD Model:
In Stock: 464
Stock:
464 Can Dispatch Immediately
Factory Lead Time:
5 Weeks Estimated factory production time for quantities greater than shown.
Minimum: 1   Multiples: 1
Unit Price:
Ext. Price:
Est. Tariff:
Qty. Unit Price
Ext. Price
2,000 Quote
Product Attribute Attribute Value Select Attribute
TE Connectivity
Product Category: RF Cable Assemblies
RoHS:
REACH - SVHC:
SMA
Plug (Male)
Straight
SMA
Jack (Female)
Bulkhead
216 mm (8.504 in)
50 Ohms