RNCF1210DKE412R
SEI Stackpole
708-RNCF1210DKE412R
RNCF1210DKE412R
Mfr.:
Description:
Thin Film Resistors - SMD RES PREC, 412 ohm, 1210, 0.5%, 25 ppm
ECAD Model:
Availability
Stock:
Non-Stocked
Factory Lead Time:
17 Weeks Estimated factory production time.
Minimum: 1000   Multiples: 1000
Unit Price:
Ext. Price:
Est. Tariff:
This Product Ships FREE
Qty. Unit Price
Ext. Price
Full Reel (Order in multiples of 1000)
Similar Products
Product Attribute Attribute Value Select Attribute
SEI Stackpole
Product Category: Thin Film Resistors - SMD
RoHS:
Reel
RNCF
412 Ohms
0.5 %
25 PPM / C
1210
3.2 mm (0.126 in)
2.5 mm (0.098 in)
0.55 mm (0.022 in)
- 55 C
+ 155 C
AEC-Q200
330 mW (1/3 W)