9F60FPK030
Mersen
737-9F60FPK030
9F60FPK030
Mfr.:
Description:
Industrial & Electrical Fuses PDF EJO-1 FI 38KV 30E
Lifecycle:
New At Mouser
ECAD Model:
Availability
Stock:
Non-Stocked
Factory Lead Time:
Minimum: 1   Multiples: 1
Unit Price:
Ext. Price:
Est. Tariff:
This Product Ships FREE
Qty. Unit Price
Ext. Price
Product Attribute Attribute Value Select Attribute
Mersen
Product Category: Industrial & Electrical Fuses
Medium Voltage Fuses
30 A
38 kVAC
Medium / Normal Blow
13 kA
Cartridge Fuses
Holder
Clip
Visual Indicator
Brand: Mersen
Country of Assembly: Not Available
Country of Diffusion: Not Available
Country of Origin: Not Available
Diameter: 3 in
Length: 30.81 in