RGC1/20C393DPA
Kamaya
791-RGC1/20C393DPA
RGC1/20C393DPA
Mfr.:
Description:
Thick Film Resistors - SMD 39 kOhms 25 V 50 mW 0.5 % 50 PPM / C - 55 C / + 155 C
ECAD Model:
Availability
Stock:
Non-Stocked
Factory Lead Time:
Minimum: 1   Multiples: 1
Unit Price:
Ext. Price:
Est. Tariff:
Qty. Unit Price
Ext. Price
Similar Products
Product Attribute Attribute Value Select Attribute
Kamaya
Product Category: Thick Film Resistors - SMD
RoHS:
RGC
39 kOhms
50 mW (1/20 W)
0.5 %
50 PPM / C
- 55 C
+ 155 C
25 V
0201
0.6 mm (0.024 in)
0.3 mm (0.012 in)
0.23 mm (0.009 in)